Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.
   

Павлоградський район. Відділ освіти Павлоградської РДА

 

«Добре світло» і для країни в радість!

20.02.2015
Учні та вчителі Булахівської ЗШ I-III ступенів приєднались до потужного руху прибічників сталого розвитку і взяли участь у проекті « Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні.

Учні та вчителі Булахівської ЗШ  I-III ступенів приєднались до потужного руху прибічників сталого розвитку і взяли участь у проекті « Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні.

  В рамках участі в проекті ми отримали  матеріали для учнів молодшої,основної  та старшої школи: диск із мультфільм,магніти, наклейки, закладки ,трансформ ери ,плакати для інфостендів, буклет для учнів. Буклет інформаційних матеріалів для учителя. Посібник "Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі".

  Протягом двох тижнів з 2 по 13 лютого для учнів школи були проведені заняття з питань енергоефективного освітлення. В початковій школі заняття проводились на таку тему: «Як лампочки бережуть довкілля». В основній- «Чому варто сказати «Так» енергоефективним лампам». В старшій-« Енергоефективні лампи – актуальна потреба сьогодення».

  Класні керівники підготували цікавий та змістовний матеріал. Учні з великим задоволенням переглянули мультфільм та документальний фільм. Жваво дискутували , розв’язували кросворди , робили математичні розрахунки.    Сподіваємось , що після проведених занять учні зможуть розповісти про переваги енергоефективних ламп. Пояснити , в чому небезпека ламп розжарювання. Визначити , як використання того чи іншого типу ламп впливає на стан довкілля, економічний розвиток країни,бюджет родини. Сформулювати власне ставлення щодо проблеми енергозбереження та шляхів її розв’язання. В нашій школі рамках проекту «Енергоефективна школа» , завдяки спонсорам та випускникам минулих років вже розпочався процес заміни ламп розжарювання на енергоефективні. Приєднуйтесь до нас!

                                                                     Вчитель біології Соболь Н.В.