Приватний інноваційний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації в місті Дніпро, Україна. Якісна освіта, що відповідає міжнародним стандартам.
   

Павлоградський район. Відділ освіти Павлоградської РДА

 

Школи Дніпропетровська об’єднались у єдиний інформаційний простір

02.12.2014
Понад 160 шкіл та інших навчальних закладів міста отримали безкоштовний доступ до хмарного сховища для файлів, засобів для спільної роботи з документами в інтернеті, дистанційного навчання та веб-конференцій

 

Понад 160 шкіл та інших навчальних закладів міста отримали безкоштовний доступ до хмарного сховища для файлів, засобів для спільної роботи з документами в інтернеті, дистанційного навчання та веб-конференцій
 
Сьогодні в Дніпропетровську почав діяти єдиний інформаційний освітній простір для шкіл та інших навчальних закладів, розгорнутий на базі хмарного сервісу Microsoft Office 365. З його  допомогою вчителі можуть безкоштовно працювати з електронними документами та дистанційно проводити уроки для учнів.
 
Система, що була створена на базі порталу www.dnepredu.dp.ua, дає змогу вчителям працювати зі шкільною електронною поштою, має сховище для файлів, систему постановки-контролю виконання задач, засоби для створення навчальних і методичних матеріалів, проектів тощо. Систему можна використовувати для проведення віддалених уроків, відеоконференцій, а в перспективі – навіть батьківських зборів. Приєднатися до єдиного освітнього порталу міста може будь-яка школа або дитячий садок Дніпропетровська.
 
«Директори та завучі усіх шкіл міста отримали власні логіни та паролі для входу в освітню систему на базі Microsoft Office 365, – розповів керівник центру інформаційних технологій управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Микола Кузічев. – Система допомагає організувати роботу та спланувати робочий час, тож значно спрощує роботу вчителям та керівництву школи». Микола Кузічев також додав, що будь-яка школа може створити власний інформаційний простір і приєднати його до єдиної освітньої системи міста.
 
«Нова інформаційна система зручно об‘єднує навчальну  інформацію та допомагає вчителям безкоштовно отримати навички роботи із сучасними технологіями, – наголосив керівник програми «Партнерство у навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк. – Суттєвою перевагою інформаційного простору є його «хмарність» – усі файли зберігаються віддалено, що дає можливість доступу з будь-якого пристрою та з будь-якого зручного місця. Сучасні технології спрощують навчальний процес та відкривають нові можливості для освіти, зокрема дистанційної».
 
Представники середніх навчальних закладів Дніпропетровська вже пройшли майстер-класи з користування новим інформаційним простором. Систему планують розвивати для всієї Дніпропетровської області, маючи на меті охопити 1000 шкіл, 1500 комп’ютерних класів і 2000 вчителів. Планується, що в майбутньому проект підтримуватиме електронний документообіг між міським управлінням освіти й науки та школами

 

"Педагогічна преса"